به سایت "جاذبه های توریستی و گردشگری" خوش آمدید.
امروز چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳

مسیر پیاده روی جزیره در مونترال

جاذبه های توریستی و گردشگری

مسیر پیاده روی جزیره (Island Line Trail) در نزدیکی مونترال که یک راه ۱۴ مایلی(۲۳ کیلومتری) در شمال غربوِرمونت است، دو ساعت با شهر مونترال فاصله داشته و مسیر دوچرخه سواری بِرلینگتون، پارک کُلچستر و نیز منطقه Allen Point Access Area را در برمی گیرد. ساخت این راه باریک که به وسیله شرکت Rutland Railroad انجام شد به سال ۱۹۰۱ برمی گردد. یک بخش از این مسیر برآمده از سطح آب از مسیر کُلچستر به ساوث هیرو در وِرمونت می گذرد. با توجه به یک بریدگی و قطع مسیر دویست فوتی(۶۱ متری) در طول این راه برآمده از آب، سازمان محلی مربوطه برای دسترسی به جزیره یک خط اتوبوس دریایی برای دوچرخه سوارها راه اندازی کرده که به دوچرخه سوارها کمک می کند تا مرتب در این فاصله در رفت و آمد باشند.

مسیر پیاده روی جزیره یکی از بی بدیل ترین چشم اندازهای جهان و همزمان از جمله آسان ترین مسیرهای دوچرخه سواری و پیاده روی در کل منطقه ورمونت است. دوچرخه سوارها در این مسیر ۱۴ مایلی از چشم اندازهای زیبای مسیر، کنارآب های همگانی، فضاهای طبیعی، دیدنی های مناظر و همچنین یک سواری با اتوبوس دریایی حسابی لذت خواهند برد.  این تجربه ای ست بی مانند که پر از چشم اندازهای دوردستِ Adirondacks در غرب و کوهستان سبز(Green Mountains)  در شرق و نیز یک مسیر تفریحی سه مایلی است که شما را درست به میانه دریاچه Champlain می رساند. اطراف اینجا را آب فرا گرفته و اگر بخواهید می توانید دور بزنید و به سوی جنوب برگردید و یا با اتوبوس های دریایی به سوی جزیره South Hero  ادامه مسیر بدهید.

 

 

 

مرکز تسهیلات  و تجهیزات بین راهی:

 • کرایه دوچرخه
 • کتابچه ها و نقشه های راهنما
 • مشاوره برای بخش های جذاب جهت دوچرخه سواری و پیاده روی
 • باد زدن و پنچرگیری تایر ها
 • تامین نوشیدنی های مورد نیاز
 • گروه های پشتیبانی و آگاهی های مورد نیاز برای رخدادها

این مرکز همزمان برای ساکنین محلی و توریست ها سرویس دهی دارد؛ همه رقم دوچرخه مناسب برای مشتری های از شش تا شصت سال و برای سرعت های گوناگون فراهم است. علاقمندان می توانند دوچرخه های هیبریدی و خوش دستی کرایه کنند که با توجه به مسیرهای جاده ای و یا کوهستان قابلیت تغییر کاربرد دارند، همچنین دوچرخه های دونفره، چرخ های کودکان، یدک کش دوچرخه و نیز tag-a-long(دوچرخه های کودک که از پشت به دوچرخه های بزرگتر پیوسته) نیز برای خانواده ها در دسترس است. گفتنی ست که افراد عضو کلوپ Local Motion  از امکان تخفیف ده درصدی برای کرایه دوچرخه برخوردار هستند.

زمان سرویس دهی: هفت روز هفته از بیستم ماه می تا نهم اکتبر ۲۰۱۷

 • در ماه های می، جون و سپتامبر تا ۹ اکتبر از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر
 • در ماه های جولای و آگست از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر

اتوبوس دریایی(Ferry) دسترسی و سوار شدن به فری ها آسان است. گرچه اتوبوس های دریایی ویژه دوچرخه سوارها در مسیر جزیره به ندرت تعطیل می شوند، بااینحال پیش از برنامه ریزی و راهی شدن بهتر است از شرایط آب و هوایی روز مورد نظرتان آگاهی یابید.

نرخ کرایه اتوبوس دریایی:

رفت و برگشت- بزرگسالان ۸ دلار، نوجوانان ۷ تا ۱۷ ساله ۵ دلار و کودکان ۶ ساله و پایین تر رایگان

یکطرفه- بزرگسالان و نوجوانان ۵ دلار و کودکان ۶ ساله و پایین تر رایگان

زمان دوچرخه سواری در مسیر جزیره

بهار: جمعه ها، آخر هفته ها و تعطیلات (۲۶  می تا ۱۱ جون)

تابستان: هفت روز هفته

در آخر باید اضافه کرد که این جزیره بسیار مناسب ساکنین مونترال برای گذراندن یک آخر هفته شاد همراه با سرگرمی های یاد شده می باشد.

 

 

ارسال دیدگاه
پربازدید ترین مطالب
 • ماه
 • فصل
 • کل
پر بحث ترین ها
کلیه حقوق سایت متعلق به جاذبه های توریستی و گردشگری می باشد.
طراحی قالب وردپرس : پرشین تیک